Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 19 Eylül 2020

AVM De Hangi Standı Açarsam İyi Kazanırım

AVM De Hangi Standı Açarsam İyi Kazanırım

AVM De Hangi Standı Açarsam İyi Kazanırım

AVM’lerde Stant Nasıl Açılır?

AVM’lerde stant açmak istiyorum diyenlere az sermaye ile en cazip iş kurma imkânı sağlayan stant açma fikirleri yüksek kazançlı işlerden biridir. Dükkân açmaktan çok daha düşük maliyeti alışveriş merkezlerinde stant açmak küçük ölçekli bir işe başlamanın ve genişlemenin en iyi yoludur.

Alışveriş Merkezlerinde Stant Açma Fikirleri

AVM De Hangi Standı Açarsam İyi KazanırımKüçük ölçekli bir işe başlamanın ve genişlemek isteyen girişimciler para kazanmak İçin en iyi yolu a Alışveriş merkezlerinde stant açma fikirleridir Alışveriş merkezlerinde 3-5 Metrekarelik stantlar açmak için AVM’lerde stant yeri kiralamak İçin Franchise veya bayilik almanızı kolaylaştıracaktır. Özellikle kendi ürünlerini satmak isteyenler alışveriş merkezine iyi bir sunum yapmalıdır. Çünkü bu iş öyle karşıdan görüldüğü kadar kolay değil. Yani her isteyen öyle istediği standı her alışveriş merkezinde açamıyor. Alışveriş merkezlerinde stant açmak İsteyenlerle 1 yıllık sözleşme yapılmaktadır.

Neden Alışveriş Merkezinde Stant Açmalıyım?

Alış veriş merkezleri ve AVM’ler yaz-kış insanların akın ettiği ve ticaretin kalbinin attığı mekânlardır. İnsanlar sadece alışveriş merkezlerine alışveriş yapmak için gelmiyor. Yemek yemenin yanı sıra, sinema, tiyatro gibi aktiviteler ve de en önemli bir bölümü de çocuklarını oyun parkında eğlendirmek için AVM’lere gitmeyi tercih ediyor. Bu nedenle alışveriş merkezlerinde stant açarak bile iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Alışveriş Merkezileri Stant Kiraları

Avm Stant Kiraları her alışveriş merkezine ve alışveriş merkezinde de açacağınız yere göre değişim göstermektedir. Alışveriş Merkezlerinde stant açma fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Alışveriş Merkezinde stant açmak isteyenler ortalama ek giderler hariç 500-1000 euro arasında değişmektedir. Örneğin yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde alışveriş merkezlerinin yapacağı süsleme ve ışıklandırma maliyetinden de sizde payınızı alacaksınız. Ama her hangi bir alışveriş merkezi ya da AVM’ de buradan insanlar çok geçiyor diye standı kursam parayı kırarım mantığı ile hareket edemiyorsunuz. Ancak ve ancak size gösterilen yerlerde stant açabiliyorsunuz.

AVM’ de Hangi Standı Açarsam İyi Kazanırım? İşte Cevabı

Bu konuda şimdiye kadar yaptığım gözlemlerden de yola çıkarak Avm’de en iyi iş kazanç sağlayan stantların başında patiseri standları geliyor. Nedenine gelince insanlar alışveriş merkezlerinde dolaşırken oturup bir yerde yemek yerine çoğu simit, pasta,börek, kek tarz yiyecekleri almayı tercih ediyor. Bir patiseri ile anlaşıp 6-7 metrekarelik bir alan stant kiralayarak bu tür bir yer açabilirsiniz. Eğer uzun vade de kazanç sağlamayı düşünüyorsanız yiyecek sektöründe bardakta mısır ya da çikolata şelalesi gibi satan açma fikirlerinden uzak durmanızda fayda var. Örneğin bardakta mısır stantları İlk açıldığında yüksek cirolar sağlarken şimdilerde açanlar kendilerini zor kurtarıyorlar

AVM’ de Stant Açarken Nelere Dikkat Edilmeli?

AVM’ de stant açmak isteyenler öncelikle hangi işi yapacaklar ona karar vermeliler. Son günlerde hayli revaçta olan – Açık Parfüm, kozmetik ürünleri, saat ve takı ürünleri, Kitap, Dergi ve Gazete gibi hem masrafsız olan hem de hızlı kurulabilen stantlar sayesinde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

AVM’ de Stant Açanlar İyi Paralar Kazanıyor mu?
Yazımızın üst paragrafında belirttiğimiz sektörlerde bir stant açanlar gerçekten çok iyi paralar kazanılabiliyor Özellikle gıda parfüm, kozmetik, takı ve saat üzerine açılan stantlar çocuklar ve yetişkinler in günlük olarak uğrak noktası haline gelmiş durumda olduğunu söyleyebiliriz. bilgiustan.com

AVM de Stant Açmanın Şartları Hakkında
AVM içersinde stant açacaksanız, belli bir markanın bayiliğini ya da franchise almalısınız. Alışveriş merkezi içerisinde iyi bir gözlem yaparak o noktada olmayan bir stant açmak sizin için daha doğru bir karar olacaktır. Örneğin, stant işinde çok kar bırakan çocuklar için balon standı, parfüm standı, hediyelik eşya standı gibi seçeneklerden hangisine ihtiyaç olduğunu iyice araştırmalısınız. Elinizde istediğiniz standı yetecek kadar sermaye ya da iyi bir referansınız varsa stant açmanız daha da kolaylaşacaktır. Örneğin kendi hazırladığı natürel sabun tarzı ürünleri satmak için küçük bir stant açmak için alışveriş merkezine kira bedeli ödemeniz yeterli.

AVM’ de Stant Açmak İçin Gerekli Diğer Şartlar

Elinizde yeterli sermayeniz ve referansların olması ya da stant açmaya yetmiyor. Alışveriş Merkezinde stant açmak için gerekli diğer şartlar Sabıka akaydı, imza sirküleri, vergi levhası, oda kaydı gibi resmi bir Prosedüri yerine getirmek gereklidir. Tüm bu şartlar oluştuktan sonra stant açmak için sözleşme yapılarak stant kiralanır.
Oto Kiralama İşine Nasıl Başlanır Yazımızı Okumak İsterseniz Buraya Tıklamanız Yeterli.

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın