Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

Barış Arduç Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Barış Arduç Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Barış Arduç Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Yakışıklılığı Ve Sempatikliği İle Birçok Kızın Dikkatini Üzerine Çekmeyi Başaran Barış Arduç İle İlgili Pek Çok Fan Sayfası Şimdiden Oluşturulmaya Başlandı, Herkes Sıkı Bir Takip İçine Girdi Ve Birçok Genç Kız Barış Arduç’un Hayatını Araştırmaya Başladı. Bu Kadar Merak Edilen Ve Popülerliği Oldukça Fazla Olan Genç Sanatçı Barış Arduç’u Sizinle Birlikte Tanıyalım.

Barış Arduç Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriBarış Arduç 9 Ekim 1987 Yılında İsviçre’de Dünyaya Geldi. Herhangi Bir Üniversitenin Güzel Sanatlar Bölümünde Okumadı, Kendi Çabaları İle Kendisini Geliştirdi Ve Bu Dünyaya Adımını Attı. Boş Zamanlarında Yüzme, Futbol Ve Dalgıçlık Sporları İle Uğraşan Barış Arduç Fotomodellik Ve Dublaj Sanatçılığı Da Yapmıştır Ve Hala Da Projelerinin Arasında Bu Çalışmalarına Da Devam Etmektedir. Ömür Gedik’in Paramparça Klibinde De Rol Alan Yakışıklı Oyuncunun, Biraz da Tanınmasını Bu Klipe Borçlu Oldu.

Ekol Drama İsimli Özel Bir Merkezde Oyunculuk Eğitimini Alan Ve Kendisini Geliştirmeyi Başaran Barış Arduç, İlk Olarak İzleyicilerin Karşısına Pis Yedili Dizisiyle Çıktı. Pis Yedili Dizisinde Zengin Bir Çocuğu Canlandıran Ve Rolünü Hakkını Vererek Oynayan Barış Arduç, Pis Yedili Dizisinden Sonra İse Benim İçin Üzülme Dizisinde Rol Aldı. Bu İki Dizi De Televizyon Sektöründe Kendisini Geliştirmesi İçin Barış Arduç’a Önemli Katkılarda Bulundu. Benim İçin Üzülme Dizisinde Ahmet Karakterini Oynayan Barış Arduç, Dizinin Bitişi İle Birlikte Yeni Projeler Ve Teklifleri Değerlendirmeye Başladı. Ayrıca Bu Günün Saraylısı Dizisinde De Selim Karakterine Can Veren Barış Arduç, Bu Rolün Altından Da Hakkıyla Kalkmayı Başarmıştır.

Barış Arduç BiyografisiBarış Arduç, Üçüncü Dizi Projesi Olarak Dinle Sevgili Dizisinde Rol Aldı. Her Ne Kadar Televizyon Dünyasında Belirli Bir Başarıyı Yakalasa Da, Asıl Deliha Filminde Başrol Karakterine Hayat Vererek Kendi Oyunculuk Hayatı Açısından En Büyük Çıkışı Yakalamış Oldu. Bu Sayede Daha Çok Tanınan Ve Daha Geniş Bir Hayran Kitlesine Ulaşan Barış Arduç, Şu An Bulunduğu Noktadan Gayet Memnun Görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dizi Setinde Tanıştığı Filmin Senaristi Ve Yönetmeni Ayrıca Başrol Oyuncusu Gupse Özay İle 2014 Yılında Başlayan İlişkileri Gayet İyi Giden Yakışıklı Oyuncu Rol Arkadaşı Elçin Sangu İle Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanlıyor. Genç Oyuncu Oyunculuğa Nasıl Başladığını Şu Cümleler İle Bizlere Aktarıyor; ‘Kariyer Planları Yapmaya Lise Son Sınıfta Başladım Ve Aslında Yoğunlaştığım İki Alan Vardı. Bu Alanlardan Biri Spor Akademisi Diğeri Konservatuar Oldu. Spor Akademisine Girdim Ama Ayrılmak Zorunda Kaldığım İçin Oyunculuğa Yönlendim. Bu Arada Neler Yapabilirim Diye Düşünürken Ayla Algan İle Tanışma Fırsatı Yakaladım. Sadri Alışık Kültür Merkezinde Eğitim Alarak Ufak Da Olsa Yaptığım İşle Alakalı Bir Fikrim Olmaya Başladı Ve Böylelikle Oyunculuğa İlk Adımımı Atmış Oldum.’
İkinci Sezonunda da Başarıyla Devam Eden Kiralık Aşk Dizisi İle Barış Arduç Ömer Karakteriyle Başrolde Başarılı Bir Oyunculuk Performansı Gösteriyor.

Barış Arduç Kimdir? NerelidirFiziksel Özellikleri:
Boyu: 187cm
Kilosu: 81kg
Göz Rengi: Kahverengi

Oynadığı Diziler:
20111 Pis Yedili
2011 Dinle Sevgili (Hakan Karakteri)
2011 Küçük Hanımefendi (Cenk Karakteri)
2012 Benim İçin Üzülme (Ahmet Karakteri)
2013 Bugünün Saraylısı (Selim Karakteri)
2015-2016 Kiralık Aşk (Ömer Karakteri)
2015 Racon (Tekin Atan Karakteri)

Sosyal Medya Hesapları:
İnstagram: @baris__arduc
Facebok Sayfası: arducbarisresmi
Twitter: @baris_arduc

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın