Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

Berk Oktay Kimdir?

Berk Oktay Kimdir?

Berk Oktay Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Berk Oktay Kimdir? Sorusu Özellikle Arka Sokaklar Dizisinin Başrollerinde Yer Almasıyla Beraber Merak Edilmiştir. Fakat Yakışıklı Oyuncunun Son Derece Başarılı Bir de Mankenlik Geçmişi Bulunmaktadır.
Berk Oktay 28 Ekim 1982 (34 Yaşında) Yılında Orta Halli Bir Ailenin Çocuğu Olarak Ankara’da Dünyaya Gelmiştir. Eğitim Hayatını Bu Şehirde Sürdüren Oyuncu, Genç Yaşta Yakışıklılığı Ve Karizması İle Popüler Olmuştur. Okulunun En Popüleri Olan Berk Oktay, On Sekiz Yaşına Girdiğinde Modellik Ajanslarına Başvurarak Bunu Kullanmak İstemiştir. Bu Arada Eğitimini Aksatsa Da Jeoloji Mühendisliği Bölümünü Bitirmiştir.

Berk Oktay Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriAnkara Ajanslarında da Dikkatleri Üzerine Toplayıp Modellik Konusunda İyice Bilgi Sahibi Olmasından Sonra İstanbul’a Gelerek Geniş Çaplı Ajanslarda Ve Uğurkan Erez Gibi Bu Bu Sektörde En Önemli İsimleri İle Çalışmıştır. Daha Sonra Best Model’de Gelecek Vaat Eden Model Olarak Seçilmesiyle Beraber Berk Oktay Model Dünyasında Sıkça Sorulmaya Başlanan İsim Olmuştur. İlerleyen Yıllarda Best Model Yarışmasına Tekrar Katılan Ünlü Oyuncu Yarışmayı Başarılı Bir Şekilde Geçerek Bir Çok Aksesuar Firmasıyla Çalışma Fırsatı Yakalamıştır. Birçok Defilede Boy Gösteren Berk Oktay Pek Çok Dizi Teklifi Almıştır. Bu Arada Oyunculuğunu Geliştiren Oktay; Çok Popüler Bir Dizi Olan Arka Sokaklarda Geniş Bir Kitleye Kendini Gösterme Fırsatı Bulmuştur. Ünü Fazlasıyla Artmış Olan Karizmatik Oyuncu, Hayran Sayfaları Ve İlgilileri Yüz Binleri Bulmaktadır. Yanı Sıra Bir Hayvan Dostu Ve Koruyucusu Olduğunu Sık Sık Dile Getirmektedir. Yalnız 2013 Yılında Babası İle Bakımını Yaptığı Rottweiter Köpek Tarafından Çok Eğitimli Olmasına Karşın Saldırıya Maruz Kalmış Ve Yüzünden 34 Tane Dikiş Almak Zorunda Kalmıştır. Fakat Bu Estetik Açısından Babasının Açıklamaları Ve Fotoğrafları Dikkate Alındığında Hiçbir Şey Kaybettirmemiş Ve Kısa Zamanda İzleri Silinmiştir.

Berk Oktay Yapılan Röportajlarda Babası İle Beraber Yaşadığını Ve Evliliği Uzak Gördüğünü Açıklamıştır. Bu Yüzden Yakışıklı Ve Başarılı Oyuncunun Aşk Hayatı da Hayranları Tarafından Çok Fazla Merak Edilen Konular Arasındadır. Hayranlarının Meraklarının Yöneldiği Bu Konuda Asparagas Haberler İle Pek Çok İsim Üretilmiştir. Berk Oktay Bir Dönem Ünlü Sunucu Saba Tümer İle İlişki Kurmuştur. Mutu Bir İlişkiden Sonra Hande Soral İle İlişkisi Olduğu İddiası Çok Fazla Dile Getirilmiştir. Fakat Her İkisi De Bunu Reddetmiştir. Magazin Haberlerinde Gamze Özçelik İle İlişkiler Olduğu İddiası Da Gündeme Gelse De Bu Çok Zayıf Bir Haberdir. Yakışıklı Oyuncu Gerçek Sosyal Paylaşım Hesaplarında Ve Verdiği Fotoğraflarda Saklamadan Merve Şarapçıoğlu İle İlişkisi Olduğunu Göstermektedir. Berk Oktay Muhabirler İle Yaptığı Söyleşiler De İlişkilerinin Çok Mutlu Ve İleriye Dönük Olduğunu Belirtmektedir. Her Ne Kadar İlişkilerini Yalanlasalar da 21 Ağustos 2016 Pazar Günü İstanbul Baltalimanı Portaxe İsimli Mekanda Nikah Masasına Oturdular.
Berk Oktay Arka Sokaklarda Karizmatik Bir Polisi Canlandırılmasıyla Üne Kavuşmuştur. Dünyanın Hemen Hemen Her Yerinde Çok Ünlü Markalar, Ajanslar İçin Çalışmakta Olan Oyuncu Özellikle Moskova, Tokyo, Dubai Gibi Yerlerde İş Yapmaktadır.

Berk Oktay Fiziksel Özellikleri

Boyu: 1.91cm
Kilo: 75kg
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah

Berk Oktay Oynadığı Diziler:
2006 Arka Sokaklar (Sinan Bahadır Karakteri)
2007 Tatlı Bela Fadime (Levent Karakteri)
2009 Akasya Durağı (Levent Karakteri)
2010 Umut Yolcuları (Sinan Karakteri)
2012 Alev Alev (Murat Karakteri)
2013 Benim Hala Umudum Var (Hakan Demirer Karakteri)
2014 Aşktan Kaçılmaz
2015 İlişki Durumu Karışık (Can Karakteri) Show Tv
2016 İlişki Durumu Evli Show Tv

Berk Oktay Sosyal Medya Hesapları:
Facebook
Twiter
İnstagram

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın