Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 03 Temmuz 2020

Burak Özçivit Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Burak Özçivit Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Burak Özçivit Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Burak Özçivit 24 Aralık 1984 Tarihinde İstanbul Anadolu Yakasında Dünyaya Geldi. 2001 Yılında Kazım İşmen Lisesi’nden Mezun Oldu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümünde Öğrenimine Devam Etmektedir. Oyuncu Burak Özçivit Aslen Gazianteplidir. Burak Özçiviti’n Annesi Ceyhan Ev Hanımı Babası Bülent İse Serbest Meslek Erbabıdır. İki Kardeştir, Kendinden 5 Yaş Küçük Kız Kardeşinin Adı Burçun‘dur.

Burak Özçivit Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriYakışıklı Oyuncu Burak Özçivitin Çocukluğu Ve Gençliği Kadıköy De Geçmiştir. Burak Özçivit Yaklaşık On Yaşına Kadar Kız Kardeşinin Onun Yüzünden Erkekken Kız Olduğunu Sanmış (Kardeşi Burçun Kundakta Çarşafların Altında Yatarken , Burak Özçivit Çarşafların Üzerinde Tepinmeye Başlamış Zavallı Kız Ezilmiş Haberi Yok. Allahtan Sadece Göbek Bağı Düşmüş, Ama Bunu Gören Annesi Bak Burçun Erkekti Şimdi Senin Yüzünden Kız Oldu Demiş). Burak Özçivit’in Dedesinin Babası Kurtuluş Savaşı Gazisidir. Hayatı Boyunca Da Bacağına Saplı Kalan Şarapnel Parçasıyla Yaşamıştır. 1950 Yılında Gaziantep’ten İstanbul’a Göç Edip Zeki Müren’in De Sürekli Geldiği İstanbul’un İlk Kebapçısını Açmıştır. Oyuncunun Da Bali Bey Adlı Leventte Bir Kebap Dükkanı Vardır.

Burak Özçivit’in Babası Best Model Yarışmasına Resimlerini Oyuncudan Habersiz Göndermiş. Ama Bu Resimler Seçici Kurul Tarafından Çöpe Atılmış. Organizatörler Bu Durumu Son Anda Fark Edince, Fotoğraflar Çöpten Çıkar Ve Yakışıklı Oyuncu Yarışmaya Katılıyor. 2003 Senesinde Katıldığı Best Model Of Turkey’ De Gelecek Vadeden Erkek Model Seçildi. Daha Sonra İse Uğurkan Erez Ajans İle Çalışmaya Başladı.

Burak Özçivit Biyografisi2005 Yılında Tekrar Best Model Of Turkey Yarışmasına Katıldı Ve Best Model Turkey Seçildi. Yakışıklı Oyuncu Buna Bağlı Olarak Katıldığı Best Model Of The World Yarışmasında Dünyanın En İyi İkinci Mankeni Seçildi. Tween, Network, Faruk Saraç Ve Abbate Gibi Ünlü Markaların Yurt Dışı Defilelerinde Görev Aldı. Şimdi İse Mankenlik Yapmamaktadır.

Burak Özçivit Nereli? Boyu ve KilosuBurak Özçivit Fanatik Bir Fenerbahçe Taraftarıdır. İlk Maça Gittiğinde 6 Yaşındaydı Ve Fanatik Rıdvan Dilmen Hayranıdır. İlkokuldan Bu Yana Tek Sevdiği Ders Resimdir, Oyuncunun Resme Kabiliyeti Vardır İyi Resim Çizmektedir. Burak Özçivitin En Sevdiği Renk Sarı, Uğurlu Sayısı 7, En Sevdiği Yemek Kebap Ve Midye Dolması, En Sevmediği Şey Şımarıklık, En Beğendiği Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Uğurlu Objesi Künyesi, En Sevdiği Araba Siyah Corvette, En Sevdiği İçecek Su Ve Cola, Rahatlamak İçin Playstation Oynar. Motosiklet Ve Araba Sürmek Tutkusudur, Doğada Fotoğraf Çekmeyi Sever.

Burak Özçivit Kimdir? Sosyal Medya HesaplarıBurak Özçivit İlk Oyunculuk Deneyimine 2006 Senesinde Komiser Murat Karakteri İle Başlamıştır. 2007 Senesinde Bir Komedi Dizisi Olan Zoraki Koca Adlı Dizide Ömer Özpolat Karakteri İle Ekranlara Geldi. 2008 Yılında Baba Ocağı Adlı Dizede Güven Karakterini Oynadı. 2010 İhanet Adlı Dizide Emir Karakterini Canlandırdı. 2010 Yılında Küçük Sırlar Adlı Dizisinde Çetin Ateşoğlu Karakterine Hayat Verdi. Asıl Çıkışını 2011-2013 Yılları Arasında Muhteşem Yüzyıl Adlı Dizideki Malkoçoğlu Bali Bey Karakteri İle Yapmıştır. 2013 Senesinde Çalıkuşu Dizisinin Kahramanı Kamuran Karakterini Oynamıştır. 2015 Kara Sevda Adlı Dizide Fakir, Gururlu, Genç Bir Maden Mühendisini Canlandırmaktadır. Evlenme Teklif Edeceği Sevgilisi Nihan Emir İle Evlenmek Zorunda Kalınca Zonguldak’a Gider Ve Bir Madence Çalışmaya Başlar. Madende Meydana Gelen Bir Göçükte Aldığı Önlemler Sayesinde Hiç Can Kaybı Yaşanmaması Sebebiyle Patronu Kendisine Ortaklık Teklif Eder. Artık Zengin Ve Daha Güçlüdür Ve İlk Hedefi Sevdiği Kadın Nihanı Elinden Alan Emir Kozcuoğlu’nu Alt Etmektir. Beş Yıl Sonra İstanbul’a Döner, Nihan İle Arasındaki Kara Sevda Tekrar Alevlenir. Nihan İle Tekrardan Bir Araya Gelmek Amacıyla Savaşmaya Başlar.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.84 cm
Kilo: 76 Kg
Saç Rengi: Siyah
Göz Rengi: Kahve Rengi
Burcu: Oğlak
Sevgilisi: Fahriye Evcen

Oynadığı Diziler:
2006 Eksi 18, Murat Karakteri Kanal 7
2007 Zoraki Koca, Ömer Özpolat Karakteri Kanal D
2008 Baba Ocağı, Güven Karakteri Star Tv
2010 İhanet, Emir Karakteri Star Tv
2010 Küçük Sırlar, Çetin Ateşoğlu Karakteri Star Tv
2011-2013 Muhteşem Yüzyıl, Malkoçoğlu Bali Bey Show Tv, Star Tv
2013 Çalıkuşu, Kamuran Karakteri Kanal D
2015 Düş Bahçesi Star
2015-2017 Kara Sevda, Kemal Soydere Karakteri Star Tv

Sinema Filmleri:
2007 Musallat, Kemal Karakteri Beyaz Perde
2015 Aşk Sana Benzer, Balıkçı Ali Beyaz Perde
2016 Kardeşim Benim, Hakan Karakteri Beyaz Perde
2017 Kardeşim Benim 2

Reklam Filmleri:
2011 Hobby For Men
2013 Clear Şampuan
2014 Pepsi

Ödülleri:
2012 Gq Men Of The Year Ödülleri, Yılın Oyuncusu
2014 4.Elle Style Ödülleri, Elle Style Yılın Erkek Oyuncusu

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@burakozcivit)
İnstagram: (@burakozcivit)
Cengiz Coşkun Kimdir? Diriliş Ertuğrul Dizisi Turgut Alp Karakteri Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın.

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Çok güzel bir paylasımdı teşekkürler

Bir Cevap Yazın