Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 26 Mayıs 2020

Burcu Binici Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Burcu Binici Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Burcu Binici Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Burcu Binici Türkiye’nin Genç Oyunlarından Bir Tanesidir. Aslen Rizeli Olan Sanatçı Erzurum’da Bir Ailenin En Küçük Çocuğu Olarak Dünyaya Gelmiştir. 6 Temmuz 1986 Yılında 4. Çocuk Olarak Dünyaya Gelen Binici’nin Burcu Yengeçtir. Babası Devlet Su İşlerinde Memur Olduğu İçin Erzurum’da Kalamayan Sanatçı Ailesi İle Birlikte Aydın’a Yerleşmiştir. İlk Ve Orta Öğrenimini Bu İlde Tamamlayan Oyuncu Aydın Lisesinden Mezun Olarak Oyunculuğa Yönelmiştir. Aslında Çocukluğundan Beri Dansı Çok Seven Ve Sürekli Olarak Dans Eden Genç Sanatçı Aynı Zamanda Şan Dersleri De Almıştır. Asma Davul İle Nagarada Çalmasını İyi Derecede Bilmektedir.

Burcu Binici Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriAydın’da Çocukluk Ve İlk Gençlik Yıllarını Geçiren Burcu Binici Oyunculuk Hayalleri Kurarken Babasının Yeni Tayini İle Tekrardan Doğum Yeri Olan Erzurum’a Göç Etmek Zorunda Kaldı. Ailesi İle Birlikte Burada Yeni Bir Hayata Başlayan Sanatçı Erzurum’da Ünlü Bir Bankada 6 Ay Kadar Çalıştı. Sonrasında İse Pazarlamacılık, Mümessillik Gibi İşlerde Şansını Deneyen Oyuncu Hiçbir İşinde Devamlılık Sağlayamadı. Bunun Üzerinde Yeniden Dansa Yönelen Genç Yıldızın Tanınması Da Bu Sayede Oldu. Anadolu Ateşi Adlı Dans Grubundan Bir Hocanın Binici’yi Fark Etmesi Sanatçının Hayatını Değiştirecekti. Bu Sayede Hayallerini Oyunculuk Olarak Yaşayacak Hayatını Bu Şekilde Yönlendirecekti. Anadolu Ateşi Tarafından Keşfedilen Ve Bu Ünlü Dans Grubuna Çağrılan Sanatçı Artık Bu Grubun Bir Üyesi Olarak Dans Etmekteydi. 1 Yıl Kadar Devam Eden Dans Sürecinde Profesyonel Olarak Dansçılık Yaptı. 1 Yılın Sonunda Meral Okay’la Tanıştı Ve Kendisine Göre Hayatının Dönüm Noktasını Başlatmış Oldu.

2007 Yılında Tesadüf Eseri Tanıştığı Meral Okay Sanatçıyı Beyaz Perdeye Taşıyacak Olan Bir Yapımcıydı. O Dönemlerde Çekimleri Planlanan Bir Bulut Olsam Adlı Televizyon Dizisinde Burcu Binici’ye de Bir Rol Teklif Etmişti. Nitekim Binici’nin Oyunculuk Deneyimi Bu Dizi İle Başlamış Oldu. Dizide Gülengül Adında Bir Köylü Kızı Canlandıran Sanatçı Rolünü Hakkıyla Yerine Getirdi Ve Bundan Sonra Devam Eden Dizi Teklifleri İle Tv Ekranlarında Sık Sık Görülmeye Başladı. Bir Bulut Olsam Dizisinden Ayrıldıktan Sonra Çok Geçmeden Yeni Bir Dizi Teklifi Alan Oyuncu 2010 Yılında 2. Dizi Filmi İçin Kameralar Karşısına Geçti. Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın Yaptığı Sensiz Yaşayamam Dizisi Güçlü Oyuncu Kadrosu İle O Dönemin En Dikkat Çeken Dizisi Haline Geldi. Özgür Çevik, Mustafa Alabora, Emre Kınay Ve Gülçin Şantırcıoğlu Gibi İsimlerle Kamera Karşısına Geçen Binici, Bu Sayede Oyunculuk Adına Kendini Daha Da Fazla Geliştirme İmkanını Elde Etmiş Oldu.

Burcu Binici BiyografisiSensiz Yaşayamam Adlı Dizide Kısa Bir Süre Boy Gösteren Sanatçı Bundan Sonra Hayatını Değiştirecek Olan Dizide Oynamaya Karar Verdi. Yine Emre Kınay’ın Başrolünde Bulunduğu Düriye’nin Güğümleri Adlı Dizi İpek Tuzcuoğlu Gibi Oyuncularla Çekilmekteydi. Burcu Binici Dahil Olduğu Bu Ekiple Hem İş Yapacak Hem de Hayatının Aşkıyla Karşılaşacaktı. Dizi Tam 2 Sezon Boyunca Sürdü. Bu Arda Set Ekibinden, Dizinin İkinci Yönetmeni Olan Eray Koçak İle Aşk Yaşamaya Başladı. Kısa Süren Bu Aşk 18 Temmuz 2011 Tarihinde Nikah Masasına Taşınsa da Yalnızca 2 Ay Sürebildi. Sonrasında Boşanma Kararı Alan Genç Oyuncu 2012’nin İlk Yıllarında Eşinden Ayrıldı. 2 Yıl Birlikte Olduğu Sevgilisi Ahmet Kayakesen’den Kendisini Aldatması Sonucu Sosyal Medyada İhaneti Anlatıp İlişkisine Son Verdi.

Burcu Binici Kimdir? Sosyal Medya HesaplarıFiziksel Özellikleri:
Boyu: 174cm
Kilosu: 56-57kg

Oynadığı Diziler:
2009 Bir Bulut Olsam (Gülengül Karakteri)
2010 Duriyenin Güğümleri
2010 Sensiz Yaşayamam
2012 6 Mantı (Ayla Karakteri)
2015 Aşk Zamanı

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: @burcubinicii
İnstagram: @burcubinicii
Facebook: @burcubinci

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Gamze dedi ki:

    Anadolu Ateşi’ndeki sahne hayatından bir foto eklesin gözünü seveyim. Hangi ara dans etti çok merak ediyroum.

    1. Bilgi Ustan dedi ki:

      maalesef resim bulunamadı, burcu binici yapılan röportajında Anadolu ateşinde yıllarca dans ettiğini belirtiyor.

Bir Cevap Yazın