Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 03 Ağustos 2020

Doğal Yöntemlerle İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Doğal Yöntemlerle İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Doğal Yöntemlerle İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Doğal Yöntemlerle İstenmeyen Tüylerden Kurtulun, Evinizde Yapabileceğiniz Bal Ve Şeker Maskesi İle Yüzünüzdeki Tüylerden Kurtulun.

İstenmeyen Tüyler Çoğu Zaman Kadınlar İçin Can Sıkıcı Bir Durumdur. Koltuk Altı, Bacak Ve Bikini Bölgesinin Yanında Bir De Yüzde Çıkabilen İstemeyen Tüyler Genellikle Hormonal Bozukluklara Bağlı Olarak Meydana Gelmektedir. Yüzde Çıkan İstenmeyen Tüylerin Altında Yatan Pek Çok Neden Bulunabilir. Öncelikle Bu Nedenlerin Araştırılarak Uygun Bir Tedavi Yönteminin Uygulanması Önemlidir.

Doğal Yöntemlerle İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Yüzünüzdeki Tüyleri İçin Kuaförde Yaptıracağınız İple Alma, Cımbız Kullanma Gibi Yöntemler Tüylerin Zamanla Daha Da Kalınlaşmasına Neden Olacaktır. Günümüz Teknolojisinde Lazer Epilasyon Yöntemi İle Yapılan Yüzdeki Tüyleri Aldırma Etkili Ve Kalıcı Bir Yöntem Olarak Görülebilir. Ancak Çeşitli Teknolojilerden Bütçe Konusuna Takılarak Yararlanamayan Kadınlar İçin De Evde Doğal Yöntemlerle Yüzdeki Tüyleri Gidermenin Çaresi Bulunmaktadır.

Aşağıda Vereceğimiz Yüzdeki Tüyleri Gideren İki Doğal Maske Sayesinde Hem Doğal Hem De Ekonomik Yöntemlerle Düzenli Uygulama Sonrası Tüylerinizden Kurtulabilirsiniz. Güzelliğiniz Adına Uygulayacağınız Yüzdeki Tüyleri Gideren Şeker Maskesi Veya Bal Maskesi Tüyleriniz İçin Mucizevi Maske Tarifleri Arasında Yerini Alacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzdeki Tüyleri Gideren Maske Tarifleri

Şeker Maskesi

Malzemeler
1 Su Bardağı Şeker
4 Tatlı Kaşığı Limon Suyu
4 Tatlı Kaşığı Su

Maskenin Hazırlanması Ve Uygulanması
Bir Cezve İçerisine Şeker, Limon Suyu Ve Suyu Ekleyerek Şeker Tamamen Eriyene Kadar Karışımı Kaynatın. Ilımaya Bıraktığınız Karışımı Elinizi Yakmayacak Şekle Geldiğinde Yüzünüzde Tüylerin Bulunduğu Bölgeye Bir Temiz Fırça Veya Uygun Başka Bir Nesne İle Maskeyi İyice Yedirin. Karışımın Yüzünüzde Kurumasının Ardından Yüzünüzü Yıkayabilirsiniz.
Gün Aşırı Uygulayacağınız Şeker Maskesi İle Kısa Sürede Yüzünüzdeki Tüylerden Doğal Yöntemlerle Kurtulacaksınız.

Kuşburnu Yağının Faydaları Yazımızı Okumak İçin Tıklayın.

Bal Maskesi

Malzemeler
3 Tatlı Kaşığı Bal
2 Tatlı Kaşığı Limon Suyu
1 Tatlı Kaşığı Yulaf Ezmesi

Maskenin Hazırlanması Ve Uygulanması
Balı Bir Kase İçerisine Alarak Yulaf Ezmesi Ve Limon Suyunu Ekleyin Ve Homojen Bir Kıvama Gelene Kadar İyice Karışmasını Sağlayın. Tüylerinize Etki Etmesi Açısından Yüzünüzdeki Tüylerin Bulunduğu Bölgeye Karışımı Sürerek 15-20 Dakika Maskeyi Yüzünüzde Beklemeye Bırakın. Bu Süre Sonunda Maskeyi Yüzünüzden Arındırabilirsiniz.
Bal Maskesi Hafta 2-3 Kez Yüzünüzdeki Tüyler İçin Uygulanabilmektedir. Balın Antioksidan Etkisi Aynı Zamanda Yüzünüzde Detoks Etkisi Yaratacaktır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın