Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 23 Kasım 2017

Ek İşler Evde Kutu Katlama İşi

Ek İşler Evde Kutu Katlama İşi

Ek İşler Evde Kutu Katlama İşi

Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar
Bulunduğumuz dönemin hayat şartları oldukça zor. Bir işte çalışmak veya belirli bir gelire sahip olmak kimi zamanlar yetmiyor olabilir. Bu nedenle farklı farklı işlere yönelmek, birden fazla iş yapmak ve evde oturduğumuz yerden ek gelir sağlamak adına birçok imkan mevcut. Bu imkanlar sayesinde gelire bir miktar da olsa katkı sağlamak son derece faydalı oluyor. Bu konuda evde kutu katlama işi veren firmalar hakkında biraz araştırma yapmak ve bu işe yönelmek oldukça sağlıklı bir fikir. Günümüzde kutu katlama işine kendi imkanları ile yetişemeyen bazı firmalar veya fabrikalar vardır. Bu durumda yardım almak için, bu işi yapan gerekli kişiler ararlar.

Ek İşler Evde Kutu Katlama İşiBunun içinde birçok yerde ilan verirler ve bu ilana başvuran kişilerin uygun olduklarını düşündüklerinde ise malzemeleri vererek belirli bir süre sonunda kutuları hazır bir şekilde isterler. Evde kutu katlama işi için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, fabrikaların veya firmaların ilanlarında yer verdikleri iletişim adreslerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede ek gelir imkanınız daha da artar ve daha refah bir yaşam sürdürebilirsiniz. Kutu katlama işi veren firmalar sandığınız kadar uzakta değil, hemen burnunuzun dibinde olabilir. Bu nedenle araştırmalarınıza önce size yakın olan firmalardan başlamalısınız.

Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır

Evinize ek gelir sağlamak için kutu katlama işine karar verdiniz ve bu konu hakkında belirli bilgilere sahip olmak istiyorsunuz. Bunun için belirli bir araştırma yapmak size oldukça fayda sağlayacaktır. Evde kutu katlama işi için belirli malzemelere ihtiyaç vardır. Bu malzemeler kutu yapımında ve süslemelerinde sıkça kullanılır. Fabrikaların veya firmaların sizden istedikleri kutuların boyutları ve kullanım amaçlarına göre çeşitli yapılış şekilleri vardır. Fabrikalar veya firmalar bu konuda sizlere gerekli bilgilendirmeyi yaparlar ve ayrıca talimat içeren kağıtlarda bırakırlar. Bunun için birçok malzeme farklı amaçlarda kullanılabilir. Mukavva, karton, yapıştırıcılar, cetveller, makas ve daha birçok malzeme kutu yapımında önemli rol oynar. Kutunun ölçüleri alınıp, katlamaları yapıldıktan sonra, dışının boyanması, süslemeler yapıştırılması ve daha birçok malzeme ile görünüşe katkı sağlanması oldukça önemli bir konudur. Bu konuda yaratıcılık devreye girer. Fabrikalar veya firmalar ise bazı zamanlarda standart süslemeler talep ederek, belirli süslemelere izin verirler. Sizde bu verilen izinler, ölçüler ve kutu yapısı tariflerine göre, kutuların dizaynını gerçekleştirebilir ve hazır hale getirebilirsiniz. Ancak bu iş için el becerinizin son derece yüksek olmasında büyük fayda var diyebiliriz. Zaten evde kutu katlama işi veren firmalar öncelik olarak bu nitelikleri aramaktadır.

Evde Kutu Katlama İşi ile Ne Kadar Para Kazanılır
Evinizde ek gelir elde etmek için oldukça etkili yollardan biri de evde kutu katlama işi yapmaktır. Peki kutu kalma işi ile ne kadar para kazanılır? Evde kutu katlama işinin ek gelir açısında oldukça büyük katkısı vardır. Evde yapmaya başladığınız bu işle, katladığınız kutu miktarına göre ve grup çalışmalarınızın hızlılığına göre bu durum değişiklik gösterebilir. Bu konuda ortalama bir rakam verecek olursak, evde kutu katlama işinin aylık 500 ile 1200 liraya kadar gelir sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu durumun öncelikli şartı sizin yaptığınız kutu katlama işi miktarına bağlıdır. Ne kadar çok kutu katlama işi yaparsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. Bu işi daha da büyütür ve gelen işleri gruplara siz dağıtmaya başlarsanız, o zaman aracılık nedeniyle sizin de bir miktar komisyon alma hakkınız olur. Bu sayede gelirleriniz daha da artabilir ve kazancınızı daha da fazla rakamlar ulaştırabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. nihal dedi ki:

  merhaba eskişehirde ikamet ediyorum ek işi istiyorum

 2. Mukaddes dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum elim yatkındır zamanında teslim ederim

 3. EDA dedi ki:

  HIZLI VE EL BECERİSİ OLAN BİRİYİM ANKARADA YAŞIYORUM. EK GELİRE İHTİYACIM VAR.

 4. Ayşe dedi ki:

  istanbul üsküdarda oturuyoruz 4 arkadaş bu işi yapmak istiyoruz geri dönerseniz sevinirim

 5. Sevgi dedi ki:

  Izmirde yasiyorum evde ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 6. osman tellioğlu dedi ki:

  ben İstanbul Beşiktaş dikilitaşta oturuyorum osman tellioğlu

 7. osman tellioğlu dedi ki:

  ben daha önce ticaretle uğraşan kişi idim şimdi evde iş yapmak istiyorum sizin ne işi vereceksiniz adet bazindami fiyat vereceksiniz aylikmi vereceksiniz bunlarida ben bilmem lazimcevap bekliyorum

 8. nurhan dedi ki:

  Nazar boncugu paketleme yapmak istiyorum istanbul avrupa yakası ismim nurhan

 9. Ramazan koç dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum.
  Evde ek iş yapmak istiyorum.
  ramazankoc82@gmail.com

 10. funda dedi ki:

  ben kuşadasında ikamet ediyorum. Birçok kişinin olduğu gibi benimde evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. İnternet sitesinde birçok sayfaya iş için bilgilerimi bıraktım ancak kimse olumlu yada olumsuz bir cevap dahi göndermedi.

 11. Sinan dedi ki:

  İstanbul büyükçekmecede ikamet etmekteyiz 3 kişilik ekipimizle temiz ve hızlı çalışıyoruz erberksinan@gmail.com

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE
Daha fazla Ek İşler
Evde Ek İş Fikri Gelinlik Dikimi İşine Başlamak
Evde Ek İş Fikri Gelinlik Dikimi

Evde Ek İş Fikri Gelinlik Dikimi İşine Başlamak Evde Gelinlik Dikimi İşi...

Erkeklere Ek Kazanç Getirecek İşler
Erkeklere Ek Kazanç Getirecek İşler

Erkeklere Ek Kazanç Getirecek İşler Erkeklere ek kazanç getirecek iş fikirleri hakkında...

Evde Davetiye Katlama İşine Başlamak
Evde Davetiye Katlama İşine Başlamak

Evde Davetiye Katlama İşine Başlamak Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır Hayat...

Kapat