Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2020

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Elçin Sangu Kimdir? Sorusu Özellikle Kiralık Aşk Dizisinde Başrolü Almasıyla Beraber Birlikte Sorulmaya Başlanmıştır. Kiralık Aşk Dizisinde Defne Karakteriyle Gösterdiği Performansla Gönüllere Taht Kuran Güzel Oyuncunun Çok Başarılı Geçmiş Bir hayat hikayesi vardır. 13 Ağustos 1985 Yılında İzmir’de Dünyaya Geldi.
Elçin Sangu Kimdir? Fiziksel Özellikleri
Güzelliğiyle Göz Kamaştıran Oyuncu İlkokul Ve Lise Eğitimini İstanbul’da Arkasında Parlak Notlar Bırakarak Tamamlamıştır. Daha Sonra Üniversite Sınavlarına Girip Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü Okumaya Hak Kazanmıştır. Bu Bölümü Aynı Zamanda Burslu Okumuştur. Çeşitli Sorunlardan Dolayı Bu Fakülteyi Yarıda Bırakmak Zorunda Kalmıştır. Elçin Sangu Tiyatro Alanında İyi Eğitimler Aldıktan Sonra Dizilerde Oynamayı Hedeflemiştir. Bu Hedefini Tiyatroda Eğitim Aldıktan Hemen Kısa Bir Süre Sonra Gerçekleştirmiştir.

Oyunculuk Kariyerine İlk Olarak Öyle Bir Geçer Zamanki Dizisinde Jale Karakterini Canlandırarak Başlamıştır. Burada Çok Başarılı Bir Oyunculuk Ortaya Koyan Elçin Sangunun Önü Açılmıştır. Bu Dizide Rol Aldıktan Sonra Aşk Kaç Beden Giyer Adlı Dizide De Rol Alıp Önemli İşler Başarmıştır. Kurt Seyit Ve Şura, Sevdam Alabora Adlı Dizilerde De Önemli İşlere İmza Atmış Olan Elçin Sangu Bu Sektörde Bir Hayli İlerlemiştir. İlk Rol Aldığı Diziye Göre Bir Hayli Geliştirdiği Oyunculuğu Nedeniyle Aldığı Ücret 2 Katına Çıkmıştır. Sevdam Alabora Dizisi İle Kariyerine Devam Etmektedir. Oyunculuğunun Çok İyi Olması Nedeniyle Bu Dizde Başrol Oynamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sevdam Alabora Dizisinin Çekimleri Esnasında Aşırı Soğuk Nedeniyle Donma Tehlikesi Yaşayıp Büyük Tehlike Atlatmış Olan Güzel Oyuncu Oynadığı İyi Roller Nedeniyle İlgi Odağı Haline Gelmiştir. Elçin Sangu Kimdir? Geçmişinde Nasıl Bir Hayat Geçirmiştir? Soruları Pek Çok İnsan Tarafından Araştırılmaktadır. Varlıklı Ve Saygın Bir Aileden Gelen Oyuncu, Ailesinin Kesinlikle Onay Vermeyeceği Bir Aşka Tutulup Bu Aşk İçin Evi Terk Etmiştir. Ailesi Kızlarını Evine Dönmesi İçin İkna Etmeye Çok Çalışmış Ama Genç Oyuncu Eve Dönmek İstememiştir. Aşık Olduğu Kişiyle Bir Süre Beraber Olup Çeşitli Nedenler Dolayısıyla İlişki Bitmiştir.

Bir Dönem Kadir Doğulu İle Çok Yakıştırılmıştır. Fakat İki Tarafta Böyle Bir Şeyin Olmadığını Belirtmişlerdir. Başak Burcu Olan Güzel Oyuncu Burcunun Özelliklerini Pek Göstermemektedir. Güzelliğini Aileden Alan Elçin Sangu Göz Alıcı Bir Yüz Güzelliğe Sahip Olmakla Kalmayıp Aynı Zamanda Fiziği De Tam Yerindedir. Güzel Oyuncu İlişkilerinde Düşüp Kalkmalar Yaşatsa Da Verdiği Fotoğraflarda Hayatı Ne Kadar Sevdiği Anlaşılmaktadır.

Yeni Sezonda Cuma Akşamları Star Tv Ekranlarına Gelmeye Devam Edecek Olan Kiralık Aşk Dizisinde Defne Karakterini Canlandırmaya Devam Edecektir. Hakkında Diziden Ayrılacak Şeklinde Haberler Çıkmasına Rağmen Yeni Sezonda Da Güzel Oyuncuyu İzlemeye Devam Edeceğiz.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.68cm
Kilo: 58kg
Göz Rengi: Kahverengi

Elçin Sangu Oynadığı Diziler:
2010 Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Jale Karakteri)
2012 Aşk Kaç Beden Giyer (Nehir Karakteri)
2013 Bir Aşk Hikayesi (Eda Çağlar Karakteri)
2014 Kurt Seyit Ve Şura (Güzide Karakteri)
2015 Sevdam Alabora (Zeynep Karakteri)
2015 Kiralık Aşk Star TV (Defne Karakteri)

Sosyal Medya Hesapları:
Facebook: elcinsangu
Twitter : elcnsng
İnstagram: elcinsangu

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın