Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

Fitil Hakkında Bilmedikleriniz?

Fitil Hakkında Bilmedikleriniz?

Fitil Hakkında Bilmedikleriniz?

Fitil sizlerin de bildiği gibi anüsle birlikte verilmiş olan jelli ve bir diğer adı da mumlu maddedir. Vücuda verildikten sonra vücudun içerisinde erir ve ilaç etkisini göstermeye başlar. Fitil Hakkında Bilmedikleriniz olarak fitilin çeşitli bir şekilde kullanım yollan bulunmaktadır. Eğer midenizde problem varsa hap kullanmak yerine kullanabilirsiniz. Hatta basuru olan insanlarda ayrısını dindirmek için kullanabilirler. Bazı insanla mide bulantısı çok fazla olmaktadır.

Fitil Hakkında Bilmedikleriniz?Bu yüzden de her defasında ilaç kullanmaktansa fitil kullanabilirsiniz. Astımı olan kişilerin bazıları yanlarında hep fitil taşırlar. Küçük çocukların bazıları ilaç içmekten nefret eder. Ne yapsanız yine de ilaç içmez. Bu nedenle de fitiller tüm ilaçlar gibi verilebilmektedir. Fitilin kullanımı hakkında bilmeniz gereken başka bir bilgide mutlaka fitili aldıktan sonra dinlenilmelidir. Kadın hastalıkları için de vajinal tedavide vajinal fitillerde kullanılmaktadır. Ancak bayanların akşam saatlerinde kullanmaları daha doğrudur.

Yeni doğan bebeklerde de kullanılabilir. Gece ateşi çıkan bebeklerin ateşini hemen düşürmek için kullanılabilir. Ama fitili ortadan ikiye ayırmak ve anüsünden mutlaka yarısını koymanız gerekmektedir. Bebekler bu sayede gece uykusunu daha rahat uyumaktadır. Kabızlığı olan bebeklerde ise yine aynı şekilde kullanılabilir. Bebekler kabızlıktan da fitil sayesinde kurtulmaktadır. Bayanlarda sık görülen enjeksiyonlu akıntılar için de doktorunuza sorarak kullanabilirsiniz.

Bayanların vajinal enfeksiyonundan korumakta ve iyileştirmektedir. Bir nevi antibiyotik yerine geçer. Kullanırken asla acı hissedilmemektedir. Kullanımı ise çok rahat ve basit bir yöntemdir. Fitiller her hastalığa karşı etkili ve her ne hastalığınız varsa gidermede kesinlikle yardımcı olmaktadır. Birçok insan fitili denemiş ve fitilden emin olun ki etkili sonuçlar almışlardır. Sizin de herhangi bir hastalığınız varsa belirttiğimiz gibi fitili kullanabilirsiniz. Kullanmadan Önce Doktorunuza Danışmanızı Öneririz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın