Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 03 Temmuz 2020

Furkan Andıç Hayat Hikayesi

Furkan Andıç Hayat Hikayesi

Furkan Andıç Hayat Hikayesi Fiziksel Özellikleri

Furkan Andıç 4 Nisan 1990 Tarihinde (Zeynep Kamil Hastanesi Üsküdar) İstanbul Da Dünyaya Gelmiştir. Oyuncunun Babası Trabzonlu, Annesi İse Boşnak’tır. Oyuncunun Babası Mali Ve İdari İşler Müdürüdür, Sürekli Yurtdışında Çalışır Üç Veya Altı Ayda Bir Türkiye’ye Döner. Genç Oyuncunun Bir Abisi Bir De Erkek Kardeşi Vardır. Andıç Ailesindeki Herkes Furkan Dışında Sarışın Ve Renkli Gözlüler. Oyuncu Halen Ailesiyle Birlikte Ataşehir’de Oturmaktadır. Çocukluğunda Sabah Saat 9’da Evden Çıkıp Akşam Saat 22’de Eve Dönen Çocuklardandı, Yani Kendisini Sokak Çocuğu Olarak Tanımlar.

Furkan Andıç Hayat Hikayesi Fiziksel ÖzellikleriOyuncu Çok Renkli Bir Ailede Yetişmiştir. İlköğretimi Ve Liseyi Ataşehir’de Bitirmiştir. 2007 Senesinde Liseyi Bitirdikten Sonra Eğitim Hayatına Ukrayna Da Devam Etmiştir. Ukrayna Da İlk Yılında Hazırlık Ve Dil Eğitimi, İkinci Yılında İse Ekonomi Okudu. Eğitim Sistemimizdeki Denklik Koşulu Sebebiyle İstanbul’a Geri Dönmek Zorunda Kalmıştır. Bir Müddet Bilgi Üniversitesi Radyo Ve Televizyon Programcılığı Bölümünde Okuyan Furkan Andıç Eğitim Yılının Birinci Döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümüne Yatay Geçiş Yapmıştır.

Furkan Andıç Küçükken Basketbolcu Olmak İstiyordu Ancak Hem Okul Hem Basketbolu Birlikte Yürütememiştir. Halen Yeditepe Üniversitesinde Basketbol Oynamaktadır. En Büyük Hayali İse Michael Jordan İle Teke Tek Maç Yapmaktı. Oyuncu En Rahatsız Olduğu Şey İse Dudaklarını Yeme Alışkanlığıdır. Genç Oyuncu Çalışkan, Pozitif, Neşeli, Rahat Ve Özgüven Sahibidir, Aptal Yerine Konulduğu Zaman Çok Kırılır. Oyuncu İleriki Zamanlarda Kendi Yazıp Yönettiği Bir Sinema Filminde Oynamak İstiyor. Furkan Andıç’ın İlk Hedefi İse Dramatik Bir Sinema Filminde Oynamak. Hayran Olduğu Oyuncular Morgan Freeman, Al Pacino, Cate Blanchett Ve Natalie Portman’dır. Tuttuğu Takım Fenerbahçe Ve Dortmund, NBA’den Tuttuğu Takım Miami Heat’tır. Kullandığı Parfüm Armani Code’dir.

Furkan Andıç Kimdir? BiyografisiFurkan Andıç 2007 Yılında Kariyerine Reklamlarla Başlamıştır. Oyunculuk Hayatına 2011 Senesinde Kolej Günlüğü Adlı Dizide Mert Karakterini Oynayarak Başlamıştır. Umutsuz Ev Kadınları Adlı Dizide Levent Karakterini Canlandırmıştır. 2012 Yılında Yağmurdan Kaçarken Adlı Dizide Harun Karakterini Oynadı. 2013 Tarihinde Aşk Emek Hayaller Dizisinde Altan Karakterine Hayat Verdi. 2014 Yılında Kaçak Gelinler Adlı Dizide Yakışıklı, Zarif Ve Zengin Bir Ailenin Çocuğu Selim İnan Karakterini Canlandırmıştır. 2015’de Kırgın Çiçekler Adlı Dizide On Sekiz Bölüm Gökhan Karakterine Hayat Verdi. 2016 Yılında Tatlı İntikam Adlı Dizide Sinan/Tankut Karakterini Oynamaktadır. Sinan/Tankut Karakteri Annesi, Ablası Ve Eniştesi İle Birlikte Yaşamaktadır. Geçmişte Dizideki Pelin Karakteri Yüzünden Tıp Fakültesini Bırakarak Aşçılık Yapmaya Başlamıştır. Tatlı İntikam Furkan Andıç’ın İlk Başrolüdür.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.90 Cm
Kilo: 88 Kg
Saç Rengi: Siyah
Göz Rengi: Ela
Burcu: Koç

Oynadığı Diziler:
2011 Kolej Günlüğü, Mert Karakteri TNT
2011 Umutsuz Ev Kadınları, Levent Karakteri Kanal D
2012 Yağmurdan Kaçarken, Harun Karakteri ATV
2013 Aşk Ekmek Hayaller, Altan Karakteri Show Tv
2014 Kaçak Gelinler, Selim İnan Karakteri Star TV
2015 Kırgın Çiçekler, Gökhan Karakteri ATV
2016 Tatlı İntikam, Sinan/Tankut Karakteri Kanal D

Oynadığı Reklamlar:
2007 Eti Bi Dolu
2008 Vatan Computer
2011 Turkcell
2011 Marmara Forum AVM

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@Furkandic)
İnstagram: (@Furkandic8)

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın