Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 18 Eylül 2020

Gökçe Akyıldız Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Gökçe Akyıldız Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Gökçe Akyıldız Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Gökçe Akyıldız 30 Ekim 1992’de Karadeniz Bölgesinin Şirin Kenti Sinop‘un Ayancık İlçesinde Dünyaya Gözlerini Açmıştır. 2002 Yılından Beri Dizi Sektörünün İçinde Yer Alan Güzel Yıldız Sultan Gazi Lisesinden Mezun Olmuştur. Kadir Has Üniversitesi’nin Konservatuar Tiyatro Bölümünde Okumaktadır. 4 Çocuklu Bir Ailenin Üçüncü Çocuğudur. Ablası Öğretmen Ağabeyi Evli Ve Diğer Kız Kardeşi Kendisi Gibi Oyuncudur.

Gökçe Akyıldız Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriBabası Esnaf, Annesi İse Ev Hanımıdır. Gökçe Akyıldız 3 Yaşında İken Babasının İşleri Nedeniyle İstanbul Da Yaşamaya Başlamıştır. Şen Ve Neşeli Bir Yapıya Sahiptir. Gökçe Akyıldız’ın Hayatında Her Şey Nettir, Programlı Yaşar, Hayatında Her Zaman 5 Yıllık Planlar Yapar. Ailesinin Gurur Kaynağı Olan Genç Oyuncu Bir Düğüne Gittiğinde Cümle Alem Cemil’in Kızı Diye Parmakla Gösterir.

Gökçe Akyıldız 10 Yaşında Oyunculuğa Başlamıştır. Hiç Bir Zaman Ben Doktor Astronot Pilot Öğretmen Olacağım Dememiş, Tek Bir Hayali Oyuncu Olmakmış. Bu Dünyada Yapabileceği Sadece Tek Bir İş Varmış O Da Oyunculuk. 2002 Yılında Dizi Sektörüne Sırlar Dünyası Televizyon Dizisiyle Girmiş Yapmıştır. Sonrasında Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Büyümüş De Küçülmüş Televizyon Dizisiyle Devam Etmiştir. Çınaraltı Dizisiyle TRT1 Ekranlarında Gökçe Karakteriyle Ekranlara Gelmiştir. Ayrıca Bu Dizide Kardeşi Gözde Akyıldız İle Birlikte Oynamıştır.

2008 Yılında Kollama Dizisiyle Nurbanu Karakteriyle Ekranlarımıza Gelmiş, Fatih Harbiye Dizisinde Oynadığı Aslı Karakteri İse Türkiye’nin Gerçekleridir. 17 Yaşında Üniversiteye Hazırlanan Büyük Hayalleri Olan Yanlış Bir Arkadaşlık Sonucu Mutsuz Bir Evlilik Yapmak Zorunda Kalan Kayınvalidesi Tarafından Eziyet Gören Genç Bir Kızı Canlandırmıştır. Güzel Oyuncu Gökçe Akyıldız Şimdi Kırgın Çiçekler Dizisinde Songül Karakteri İle ATV Televizyonu Ekranlarında İzleyici Karşısındadır. Gökçe Akyıldız Kırgın Çiçekler Televizyon Dizisinde Yetimhanede Kalan Liseli Genç Bir Kıza Hayat Vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Fiziksel Özellikleri
Boyu: 1.64cm
Kilo: 50kg
Saç Rengi: Siyah
Göz Rengi: Ela
Burcu: Akrep

Oynadığı Diziler

Kırgın Çiçekler, Songül Karakteri 2015-2016
Fatih Harbiye, Aslı Karakteri 2013
Kötü Yol, Canan Karakteri 2012
Hayat Devam Ediyor, Zozan Fırat Karakteri 2011-2012
Kollama, Nurbanu Karakteri 2008-2009-2010
Gazi, Berçem Karakteri 2008
Parmaklıklar Ardında, Birsen Mutlu Karakteri 2007
Ezo Gelin, Tekgül Karakteri 2006
Zeynep, Tülin Karakteri 2005
Beşinci Boyut, Başak Karakteri 2005
Büyük Buluşma, Selcan Karakteri 2004-2005-2006
Çınaraltı, Gökçe Karakteri 2003
Büyümüş De Küçülmüş, Gizem Karakteri 2003
Sırlar Dünyası /Sır Kapısı 2002 Televizyon Dizisi

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter : Akyldz_Gokce
Instagram: Akyldzgkce

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın