Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 19 Eylül 2020

Gülsim İlhan Ali Kimdir? Boyu Ve Kilosu

Gülsim İlhan Ali Kimdir? Boyu Ve Kilosu

Gülsim İlhan Ali Kimdir? Boyu Ve Kilosu

Gülsim İlhan Ali 24 Eylül 1995 tarihinde Bulgaristan’ın Rusçuk kentinde de dünyaya gelmiştir. Annesi ve Babası Türk olan oyuncu çevresinin de tavsiyesiyle 2009 Super Model Ford Models Bulgaria yarışmasına katılmış, birinci seçilmiştir. Güzel oyuncu 2008 de Bulgaristan da Türk dizilerini izlerken oyuncu olmaya karar vermiştir. İlk iş olarak da Türkçeyi iyi bir biçimde öğrenmek olmuştur. Akabinde ise Başkent İletişim Akademisinde temel oyunculuk ve diksiyon dersleri almaya başlamıştır. Oyuncunun ailesi halen Bulgaristan da yaşamaktadır.
Gülsim İlhan Ali Kimdir? Boyu Ve Kilosu
Güzel oyuncu Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca konuşabilmektedir. Gülsim İlhan Ali’nin dünyanın en çok kazanan kadın ABD’li aktristlerin den Jennifer Lawrence’ye olan benzerliği ile dikkat çekmektedir. Oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisi için at binme eğitimi almıştır. Ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisi de senaryo oyuncuyu zorladığı için zira bilmediği kelimeler olduğu için dizinin setinde yönetmeninin onun için aldığı 3 bin sayfalık bir sözlükle gezmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gülsim Ali İlhan güçlü, aile bağları çok kuvvetli, oldukça enerjisi çok yüksek biridir. Gelecekteki hedefleri arasındaki önceliği ise başarılı bir oyuncu olmaktır. İleride yaptığı işlerle anılmak istemektedir. Güzel oyuncu Hürrem ve Kösem gibi güçlü Osmanlı kadınlarını da oynamak istemektedir.

Gülsim Ali İlhan oyunculuğa 2012 yılında Son Yaz Balkanlar 1912 adlı yapımla başlamıştır. Fakat dizi düşük reyting kurbanı olmuş dört bölümde final yapmıştır. Akabinde 2014 yılında Seddülbahir 32 Saat isimli dört bölümlük dizide bir hemşireyi canlandırmıştır. Oyuncu 2016 yılında Hanım Köylü adlı dizide İlkgün karakterini oynamıştır. Dizinin konusuna gelirsek saklıköy muhteşem doğası ve güzel kızlarıyla ünlü bir köydür. Burada yaşayan köylüler saklıköy den dışarı kız vermezler, çünkü köyün dışından biri bu köyden bir kızla evlenmek isterse kesinlikle Hanımköylü olup bu köyde yaşaması gerekmektedir. İlkgün karakteri ise Düzgün beyin güzel ve akıllı kızıdır. Ferit’de ilk görüşte aşık olmuştur, üç kardeşi bulunmaktadır. Dizi on üç bölümde final yapmıştır. Oyuncu 2016 Diriliş Ertuğrul dizisinin 3 sezonunda diziye Çavdar obasında Candar beyin kızı Aslıhan karakteri ile dahil olmuştur. Aslıhan karakteri Candar beyin tek kızıdır ve iki ağabeyi bulunmaktadır. Aslıhan bir yerde haksızlık varsa, onun peşinden giden bir karakter aynı zamanda çok adaletli, çok güçlü erkek gibi bir kızdır.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.76 cm
Kilo: 54 kg
Saç Rengi: Siyah
Göz Rengi: Yeşil
Burcu: Terazi

Oynadığı Diziler:
2012 Son Yaz Balkanlar 1912, ATV
2014 Seddülbahir 32 Saat, Hemşire Karakteri TRT1
2016 Hanım Köylü, İlkgün Karakteri Star TV
2016 Diriliş Ertuğrul, Aslıhan Karakteri TRT1

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@GyulsimAli)
İnstagram: (@gyulsimm)

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın