Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Fiziksel Özellikleri

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Fiziksel Özellikleri

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Fiziksel Özellikleri

İrem Helvacıoğlu 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya da dünyaya gelmiştir. Oyuncunun ailesi daha sonra Türkiye ye yerleşmiştir. Aile aslen Ankaralı’dır. Liseyi bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezin de Tiyatro eğitimi almıştır. Güzel oyuncu daha 11 yaşındayken güzel sanatlara, performans gerektiren etkinliklere meraklıymış. Keza o yaşlarda bir izcilik grubuna, bir tiyatro ekibine dahil olmuş ve o zamanlarda oyuncu olmayı kafasına koymuştur.
İrem Helvacıoğlu Kimdir? Fiziksel Özellikleri
İrem Helvacıoğlu spor olarak haftanın üç günü pilates yapmaktadır. Boş zamanlarında amatör olarak resim yapmaktadır. Aynı zamanda fırsat buldukça arkadaşlarıyla da iyi vakit geçirmekten mutlu olmaktadır. Güzel oyuncunun en beğendiği oyuncu Cate Blanchett’dir. Jennifer Lawrence çok sevmektedir. Şener Şen, Erkan Can, Ayşen Gruda ve Olgun Şimşek gibi isimlerle ise ortak bir projede yer almak istemektedir. İleriki zamanlarda oyuncu tiyatroda oynamak istemektedir. Oyuncunun gece denize girmek en büyük fobisidir. İyi bir Galatasaray taraftarıdır.

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Fiziksel Özellikleriİrem Helvacıoğlu ilk olarak karşımıza 2010 yılında Behzat Ç. Adlı dizide Narin karakterini canlandırmıştır. 2011 tarihinde Muhteşem Yüzyıl adlı yapımda Şehzade Mehmet’in gözdesi Clara’yı (Nurbahar hatunu) oynamıştır. 2013 yılında Kurtlar vadisi pusu isimli dizide savcı Leyla Türkmen’nin kız kardeşi Esra Türkmen karakterine hayat vermiştir. 2015 de Güneşin Kızları adlı yapımda dizinin kötü kızı Tuğçe karakterini canlandırmıştır. Tuğçe çevresindekileri yönlendirmeyi seven, kendi çıkarları söz konusu olduğunda herkesi zor duruma düşürebilecek biridir. 2016 yılında da No: 309 adlı dizide Pelinsu Yalın karakterini oynamaktadır. Dizideki Pelinsu karakteri güzel, hoş, akıllı bir kız. Annesi Şebnem tarafından zengin bir koca avcısı olarak yetiştirilmiş, politik, işini bilen ve tuttuğunu koparan biridir. Dizide Onur’dan pek haz etmese de yaşadıkları ekonomik problemleri aşmak için ona yaklaşacak ve onunla evlenmek için her şeyi yapacaktır. Bu mevzu dada en büyük dayanağı onur’un annesi Yıldız olacaktır.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 55 kg
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Siyah
Burcu: Kova

Oynadığı Diziler:
2010 Behzat Ç, Narin Karakteri Star TV
2011 Muhteşem Yüzyıl, Nurbahar Hatun Show TV
2013 Kurtlar Vadisi Pusu, Esra Türkmen Karakteri ATV
2015 Güneşin Kızları, Tuğçe Karakteri Kanal D
2016 No: 309, Pelinsu Yalın Karakteri Fox TV

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@irmhlvcioglu)
Instagram: (@iremhlvcioglu)

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın