Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

İSMEK Ürün Satış Sanat Sokağı

İSMEK Ürün Satış Sanat Sokağı

İSMEK Ürün Satış Sanat Sokağı

İSMEK Kursiyerleri Ürettikleri Ürünlerini Ve Eserlerini İstanbul Sultanahmet’deki Sanat Sokağı’nda Satışa Sunabiliyorlar. Yerli Ve Yabancı Turistlerin Uğrak Yeri Olan Sultanahmet’deki Sanat Sokağında 11 Adet Dükkan, Kafeterya Ve Etkinlik Alanıyla İsmek Kursiyerlerinin Hünerli Ellerinden Çıkan Eserlerini Paraya Dönüştürebiliyor.

İSMEK Ürün Satış Sanat Sokağıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından İstanbul Halkına Ücretsiz Olarak Hizmet Veren İSMEK Kursiyerlerine Ürettikleri Ürünleri Satabilmeleri İçin İmkan Da Sağlıyor. İSMEK Kursiyerleri El Emeği Ve Göz Nuru Ürettikleri Ürünlerini Sanat Sokağında Satışa Sunarak Gelir Elde Etme İmkanına Kavuşuyor. İstanbul Halkı Ve Dünyanın Dört Bir Tarafından Gelen Turistlerin Büyük İlgi Gösterdiği Kursiyer Ürünleri Üretim Atölyesi Öğretmenleri Nezaretinde Standartlara Uygun Olarak Üretiliyor. Kursiyerler Ürünlerinin Durumunu Özel Bir Program Vasıtasıyla Takip Edebiliyor. İsmek Kursiyeriyseniz Kurs İdarecinizden Ayrıntılı Bilgi Alabilir, İsmek Kurslarına Online Kayıt Olma Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Buradaki Yazımızı Okuyabilirsiniz.

Arasta Pazarının Çıkışında Yer Alan Sanat Sokağında İğne Oyası, Ev Aksesuarları, Ahşap Boyama, Mefruşat, Rölyef, Ebru, Deri, Ahşap Yakma, Nakış, Kaligrafi, Hat, Keçe, Örgü, Cam, Resim, Vitray, Kat-I, Takı, Hediyem İstanbul, Giyim, Porselen, Kuyumculuk, Çini, Tezhip Ve İstanbul Kitapçısı Dükkanları Ziyaretçilerini Bekliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat Ve Meslek Edindirme Kursları Kursiyerlerine Ürettikleri Ürünleri Satarak Gelir Elde Etmeleri Dışında İstihdam Rehberleri Sayesinde İş Bulma İmkanı Da Sunuyor. Her İlçede Bulunan İstihdam Sorumluları Kurs Merkezlerini Ziyaret Ederek İsteyen Kursiyerlerden Cv’lerini Alarak Kursiyerlere İş Bulma Fırsatı Sunuyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın