Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

İyi Para Getiren İşler En İyi İş Fikirleri

İyi Para Getiren İşler En İyi İş Fikirleri

İyi Para Getiren İşler En İyi İş Fikirleri

Hepimiz biliyoruz ki ülkemizde çok fazla zengin var. Hatta bu zenginlerin bazıları dünyadaki zenginlik sıralamasına girmiş durumda. İyi para getiren En İyi İş Fikirleri nedir ? Bu insanlar nasıl zengin oluyor yada oldular ? Bu konu hakkında çok güzel bir ata sözü bulunmakta tam yerine oturacağını düşünüyorum. “Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.” Bunları düşünmek çok saçma olsa da hepimiz aklına zaman zaman bu tür sorular geliyor. Ama bu konuda bilmeniz gereken iki konu bulunuyor.

İyi Para Getiren İşler En İyi İş FikirleriBirincisi zengin olmak vicdanla, insanlara iyi davranmayla olacak bir şey değil. Baktığımız zaman zenginlerin çoğu ya aileden yada insanların üstüne basa basa yukarılara çıktığı içindir. Ben girişimcilik için yıllardır uğraşan internet platformları olan birisiyim. Zengin olmak benim için çok önemli bir durum. Lisede çok sevdiğim bir hocam bana “ Varsın sen fakir ol ama insanlığından ödün verme” demişti. Yaptığım açıklamalardan sonra hala zengin olmak istiyorsanız fikir verme kısmına geçelim.

Web Sitesi
Şimdi söyleyeceğim şey size biraz tuhaf gelebilir ama ülkemizde yasak olmasına rağmen +18 web sitesi açabilirsiniz. Bunun dışında film ve dizi izleme sitesi açıp günde 10 bin dolara kadar para kazanabilirsiniz. Son olarak Flash oyun diye tabir ettiğimiz çocukların oynadığı sitelerden oluşturarak ve birde Google oyun kelimesini yazdığınızda ilk sırada çıkan bir site sahibi olursanız daha ne istersiniz ki ?

E-Ticaret
Bana göre iyi para getiren En İyi İş Fikirleri yazısının en gözdesi olan e-ticaret sistemidir. Birkaç esnafla anlaşarak başlatabileceğiniz e-ticaret platformunu yavaş yavaş yükseltebilir ve zengin olabilirsiniz. Yada büyük iki veya üç firmayla sponsorluk anlaşması yaparsanız iş dünyasına bomba gibi düşebilir ve çok hızlı bir şekilde zengin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Müteahhit Olun
Başlığı gördüğünüz de hemen kötü fikirler gelmesin iyi bir politika izlediğinizde bu meslek sizi zengin edecektir. Günümüzde çok bulunuyor sonradan zengin olmuş müteahhitler. Demiri, kumu, çimentoyu düzgün planlayarak daire karşılığı tarzında alabilirseniz bu iş sizi yeni zenginlerin arasına hızla sokabilir.

2. El Otomobil Satışı
Ülkemizde hemen hemen çoğu ev babasına Çok para kazandıran En İyi İş Fikirleri nelerdir diye sorsanız araba satışını araya iliştirir. Bu durum gerçekten de böyle belki de bu şekilde başlayarak ileride bir galeri sahibi olur ve çok para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabi ki başınıza bela almazsanız. Çünkü devlet bu durumla ilgili bir pürüz çıkartıyor diye duymuştum tam anlamı ile araştırma yapmadan yola çıkmayın.

Giyim Sektörü
Size modacı olun demiyorum yapmanız gereken şu bazı firmalar defolu olan ama hiçbir yerinde problem olmayan giysileri toptan çok ucuza satmaktadır. Bu giysileri toptan alarak pazarlarda, köylerde satışını yapabilirsiniz. Başlangıç için vergi probleminiz olabilir ama bu işi 1 yıl yaptıktan sonra kendi dükkanınızı açabilecek paraya sahip olacaksınız. Dükkan açtıktan sonra müşteri memnuniyetini sağlayarak her şeyinizi rayına oturttuğunuzda yavaş yavaş zengin olma yolunda ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Yazılım Mühendisliği
Çok kısa sürede tamamlayabileceğiniz işler için 10, 20, 30 bin TL gibi yüksek rakamlar kazanabileceğiniz bir sektör yazılım sektörü program yazabilirseniz eğer çok para kazanırsınız.

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Fatih dedi ki:

    Bizde eve is ariyoruz ilgilenirseniz seveniriz aramanizi bekliycez elimiz yatgin hersey yapariz bu numaradan ulusabilirsiniz 05352140635

Bir Cevap Yazın