Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 26 Mayıs 2020

Kaan Taşaner Kimdir? Boyu Ve Kilosu

Kaan Taşaner Kimdir? Boyu Ve Kilosu

Kaan Taşaner Kimdir? Boyu Ve Kilosu

Kaan Taşaner 23 Nisan 1979 Yılında Isparta İlimizde Dünyaya Geldi. Yaşını Doldurmadan Ailesi Antalya’ya Taşındı. On Yedi Yaşına Kadar Antalya da Yaşamıştır. Annesi Uzun Seneler Yönetici Sekreteri Olarak Çalıştı. Daha Sonra Kaan Taşaner’den Etkilenip 40 Yaşından Sonra Oyuncu Oldu. Sacide Taşaner Birçok Dizide Oynadı. Kaan Taşaner’le Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinde Beraber Oynamıştır. Babası Emekli Antalya’da Yaşamaktadır. Kaan Taşaner Ailenin Tek Çocuğudur. Konya Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuarı Bölümünü 2000 Senesinde Bitirdi.
Kaan Taşaner Kimdir? Boyu Ve KilosuKaan Taşaner Özel Hayatını İnsanlarla Paylaşmaktan Hoşlanmıyor. Gece Gezmelerinden Hoşlanmaz, Boş Vakitlerinde Evinde Vakit Geçirmeyi Sever. Yakışıklı Oyuncu Kendini Mülayim, Romantik Ve Soğukkanlı Biri Olarak Tanımlıyor. Çocukluğunda Ünlü Bir Sporcu Olmayı Hayal Ederdi.
Kaan Taşaner Oyunculuğa İlk Olarak Karanlıkta İlk Işık Kubilay Adlı Tiyatro Oyunuyla Başladı. Sonrasında 2004 Senesinde Büyük Buluşma Adlı Televizyon Dizisinde Oynadı. Beşinci Boyut Adlı Dizide Galip Karakterini Canlandırdı. 2007 Senesinde Hakkını Helal Et Adlı Dizide Tayfun Karakterini Canlandırdı. 2008 Yılında Kendi Okulumuza Doğru Adlı Dizide Ozan Öğretmeni Oynadı. 2010 Senesinde İlk Büyük Çıkışını Fatmagül’ün Suçu Ne? Adlı Diziyle Yaptı. Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizide Erdoğan Yaşaran Karakterine Hayat Verdi. Dizinin Kötü Karakteri Ve Tecavüzcülerinden Birini Oynadı. 2012 Senesinde Kuzey Güney Dizisinde Şeref Komiser Karakterini Canlandırdı. 2013 Yılında Kayıp Adlı Dizide Kemal Özdemir Karakterine Hayat Verdi.

2014 Senesinde TRT1 Televizyonunun Reyting Rekortmeni Dizisi Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Beyin Abisi Gündoğdu Karakterini Oynamaktadır. Gündoğdu Süleymanşah’ın Oğullarından Biridir. Gündoğdu Yiğit Bir Savaşçı Aynı Zamanda da İyi Bir Ticaret Adamıdır. Kaan Taşaner Şimdiye Kadar Oynadığı Karakterler Arasında En Büyük Sınavı Gündoğdu Karakteri İle Veriyor. Kılıç Kullanmaktan Ok Atmaya, Ata Binmekten, Yemek Yemeye Kadar Pek Çok Detay Hakkında Aylarca Çalışmış.
Kaan Taşaner BiyografisiDiriliş Ertuğrul Gündoğdu Karakteri: Ertuğrul’un Ağabeyi (Anneleri Farklı) Gündoğdu Kardeşi Gibi İleri Görüşlü Ve Cesur Değildir. Kolay Kandırılabilir, Obanın Haini Kurdoğlu Tarafından Babası Süleyman Şah’a Karşı Bir Çok Kez Kullanılmıştır. Eşi Selcan’ın Oyuncağı Olmuş, Yaptığı Hataları Selcan’ın İtirafıyla Anlayabilmiştir. 2. Sezon Bölümlerinden İse Dodurga Obasına Boyun Eğmiş, Toy Tuğtekin Ve Üvey Annesi Aytolun Hatunun Etkisinde Kalmış, Kardeşi Ertuğrul Beye Sırtını Dönmüştür. Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ayrılmasının Ardından 2016 Yılında Atv Televizyonu Ekranlarına Gelen Komedi Tarzındaki Rengarenk Dizisinde Can Karakteriyle Ekranlarda Boy Gösteren Oyuncu, Dizinin Reytinglerde Alt Sıralarda Yer Alması Üzerine Dizi Yaz Dönemi Sonunda Sona Ermiştir.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu:1.75 cm
Kilo: 75 kg
Saç Rengi: Kahverengi
Göz Rengi: Mavi
Burcu: Boğa

Oynadığı Diziler:
2004 Büyük Buluşma, Tv Dizisi Samanyolu TV
2005 Beşinci Boyut, Galip Karakteri Samanyolu TV
2007 Hakkını Helal Et, Tayfun Karakteri Samanyolu TV
2008 Kendi Okulumuza Doğru, Ozan Öğretmen Samanyolu TV
2010 Fatmagül’ün Suçu Ne? Erdoğan Yaşaran Karakteri Kanal D
2012 Kuzey Güney, Şeref Komiser Karakteri Kanal D
2013 Kayıp, Kemal Özdemir Karakteri Kanal D
2014 Diriliş Ertuğrul, Gündoğdu Karakteri TRT1
2016 Rengarenk Can Karakteri ATV

Oynadığı Tiyatro Oyunları:
1998 Karanlıkta İlk Işık Kubilay
2000 Asiye Nasıl Kurtulur
2001 Deli Dumrul
2003 Vanya Dayı
2004 Soyut Padişah
2005 Ana Hanım Kız Hanım
2006 Buzlar Çözülmeden
2009 Eros Pansiyon

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@kaan_tasaner)
İnstagram: (@kaan_taaner)

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın