Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 03 Ağustos 2020

Oto Koltuk Kılıfı Nasıl Takılır? Temizliği Nasıl Yapılır

Oto Koltuk Kılıfı Nasıl Takılır? Temizliği Nasıl Yapılır

Oto Koltuk Kılıfı Nasıl Takılır? Temizliği Nasıl Yapılır

Oto Koltuk Kılıfı Araçlarınızda Ön Ve Arka Koltuklar İçin İmal Edilen Farklı Model Seçenekleriyle Araç Sürücülerine Hitap Eden Oto Aksesuar Modelleri Arasında Yerini Almaktadır. Her Bütçeye Uygun Model Seçeneğiyle Geniş Bir Ürün Yelpazesinde Farklı Tasarımlarıyla Oto Koltuk Kılıfını Her Türlü Marka Ve Modelde Aracınız İçin Tercih Edebilirsiniz.

Oto Koltuk Kılıfı Nereden Alınır
Oto Koltuk Kılıfları İçin Öncelikle Oto Aksesuarları Satış Mağazalarına Uğrayarak Çeşitli Model Seçenekleri Arasında Aracınız İçin En Uygun Olanını Tercih Edebilirsiniz. Ayrıca Teknoloji Çağı Günümüzde Pek Çok Alışveriş Sitesinde Bulabileceğiniz Oto Koltuk Kılıfı Modellerini Ekranınıza Taşıyarak Detaylı Bir Şekilde Özelliklerini Araştırma Yoluyla Sipariş Verme Şansına Da Sahipsiniz.

Oto Koltuk Kılıfı Modelleri
Geniş Ürün Yelpazesinde Aracınız İçin En Uygun Olan Koltuk Kılıfı Modelleri Sınırsız Renk Seçenekleriyle De Müşterilerine Hitap Edebilmektedir. Spor Tarzda Bir Araca Sahipseniz Sportif Oto Koltuk Kılıfı Modelleri Aracınız İçin İdeal Bir Seçim Olacaktır. Ayrıca Özel Tasarımlarıyla Farklı Renk Ve Model Seçeneklerinde Deri Oto Koltuk Kılıfı Modellerini De Bulabilirsiniz. Tasarımlarıyla Beğeninizi Kazanacak Modeller Aracınızın İş Dizaynında Şık Ve Estetik Bir Görünüme Sahip Olacaktır. Yalnızca Ön Koltuklar İçin Tercih Edebileceğiniz Modeller Arasında Dilerseniz Arka Koltuklarda Dahil Olmak Üzere Tüm Takım Modelleri De Seçebilirsiniz. Oto Koltuk Kılıflarında Lastikli Veya Kancalı Model Seçenekleri De Mevcuttur.

Oto Koltuk Kılıfı Nasıl Takılır
İnternetten Sipariş Verdiğiniz Veya Oto Aksesuarları Satış Noktalarından Aldığınız Oto Koltuk Kılıflarını Biraz Tecrübeye Sahipseniz Evinizde Kendiniz De Takabilirsiniz. Evde Yapacağınız Takma İşleminde Öncelikle Araç Koltuklarının Kafa Kısımlarını İtina İle Çıkararak Koltuk Kılıflarını Potluk Kalmayacak Şekilde Araç Koltuklarına Giydirebilirsiniz. Yapacağınız Giydirme Sonrası Aldığınız Koltuk Kılıfı Modeli Kancalı İse Koltuğun Alt Kısmına Denk Gelen Yerde Kancaları Birbirine Geçirebilirsiniz. Eğer Aldığınız Model Lastikli Bir Modelse Yine Aynı Yöntemle Alt Kısımda Sağ Sol, Ön Ve Arka Olmak Üzere Lastikleri Aracın Alt Kısmına Geçirme Yöntemiyle Sabitleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Takma İşleminin Bitmesinin Ardından Aracınızın Kafa Kısmını Yeniden Yerine Yerleştirebilirsiniz. Kolay Ve Pratik Şekilde Takılacak Olan Oto Koltuk Kılıfların Bazı Modelleri Aracın Marka Ve Modeline Veya Koltuk Kılıflarının Özelliklerine Göre Takma İşleminizde Zorlanmanıza Ve Deforme Olmasına Neden Olabilmektedir. Bu Nedenle Öncelikle Oto Tamir Atölyeleri Veya Oto Aksesuarları Satış Noktalarında Oto Aksesuarı Takma İşlemiyle Uğraşan Profesyonel Kişilerden Yardım Almanız Faydanıza Olacaktır. Konusunda Uzman Kişiler Kısa Sürede Cüzi Bir Miktar Karşılığında Oto Koltuk Kılıfını Kolaylıkla Aracınızın Koltuklarına Giydirecektir.

Oto Koltuk Kılıfı Faydaları Nelerdir
Fiyatlar Kaliteye Göre 4 Parça Takım Olarak 50 Türk Lirasından Başlamakta, 300 Türk Lirasına Araca Özel Koltuk Kılıfı Takımları Bulunmaktadır. Oto Koltuk Kılıflarının Hem Aracınız Hem De Sizin İçin Pek Çok Faydası Bulunacaktır. Öncelikle Aracınızda Koltukların Kirlenmesini Ve Deforme Olmasını Koltuk Kılıfları İle Engelleyebilirsiniz. Ayrıca Özellikli Olarak Tercih Edeceğiniz Oto Koltuk Kılıfları Aracınızı Sürüş Sırasında Konforlu Bir Sürüş İmkanını Da Sizlere Ve Aracınızda Bulunanlara Sağlayacaktır. Uzun Süreli Seyahat Halinde Olduğunuz Zamanlarda Sürekli Araç Kullanarak Geçireceğiniz Anlar İçin Oto Koltuk Kılıflarının Sağlayacağı Konfor Hem Bel Ve Sırt Ağrılarından Kurtulmanızı Sağlayacak Hem De Çok Daha Rahat Ve Yorgunluk Hissi Yaşamadan Bir Sürüş Keyfi Yaşamanıza Olanak Sağlayacaktır. Bedeninize Uyum Sağlayacak Özel Dikimi Ve Özellikleri İtibari İle Uzun Ömürlü Olarak Uzun Yıllar Kullanabileceğiniz Oto Koltuk Kılıfları Başta Sürücünün Rahatlığı Ve Konforu Açısından En Doğru Seçim Olacaktır.

İdeal Bayan Araba Modelleri Yazımızı Okumak İçin Tıklayın.

Oto Koltuk Kılıfı Nasıl Temizlenir
Aracınızda Kullandığınız Oto Koltuk Kılıfı Modeline Göre Temizlik İşlemi Yapılmaktadır. Deri Olarak Tercih Ettiğiniz Oto Koltuk Kılıflarını Temizlemek İçin Tüy Bırakmayan Özel Temizlik Mendillerinden Yararlanarak Temizlik Malzemeleriyle Silerek Deri Oto Koltuk Kılıflarını Temizleyebilirsiniz. Ancak Sportif Tarzda Tercih Edilen Ve Farklı Kumaş Özelliklerinde Olan Oto Koltuk Kılıfları Yine Temizlik Malzemeleriyle Silme Yöntemiyle Temizlenebilmektedir. Bu Tarzda Kılıf Modelleri İçin Silme İşleminin Hemen Ardından Kumaş Suyu Çekmesi Düşünüldüğünde Vakumlu Çekme Makineleri İle Suyun Çekilmesi Önem Arz Edecektir. Aksi Takdirde Havasız Kalma İhtimaliyle De Islak Kalmasından Ötürü Kötü Ve Nemli Bir Koku Bırakabilir Ve Koltuk Kılıflarınız Deforme Olabilir. Oto Koltuk Kılıfı Temizleme İşleminde En İdeal Yöntem Olarak Oto İç Dış Temizliği Yapan Yerlere Başvurmanız Faydanıza Olacaktır. Bilinçli Bir Şekilde Özel Temizlik Malzemeleri Ve Makinelerle Yapılan Temizleme İşlemi Oto Koltuk Kılıflarının Kolayca Temizlenmesine Ve Uzun Ömürlü Kullanımınıza Olanak Sağlayacaktır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın