Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 20 Eylül 2020

Özge Gürel Biyografisi Hakkında Bilgiler

Özge Gürel Biyografisi Hakkında Bilgiler

Özge Gürel Biyografisi Hakkında Bilgiler

Özge Gürel Kiraz Mevsimi Dizisindeki Öykü Karakteri İle Gönüllere Taht Kurmuştu, Şimdilerde İse Önce Fox Televizyonunda Yayınlanacağı Söylenen Daha Sonra İse Star Tv Erkanlarına Geleceği Belirtilen Yıldızların Altında Dizisinde Berk Cankat, Mesut Akusta Ve Canan Ergüder İle Birlikte Rol Alacak. Çekimlerine Başlanılan Dizinin 2017 Ocak Ayında Yayın Hayatına Başlaması Bekleniyor.
Özge Gürel Kimdir? Boyu ve Kilosu

Özge Gürel 5 Şubat 1987 Yılında İstanbul’da Dünyaya Gözlerini Açtı. Silivrili Bir Ailenin Üç Güzel Kızından Biridir. Güzel Oyuncu Liseyi Bitirene Kadar Silivri De Kalmıştır. İstanbul Silivri De Oturduğu Mahallede Herkes Ailesi Gibidir, Münasebetler Sıcaktır, Çok Büyük Bir Aile Gibi Yaşamıştır. İstanbul Beykent Üniversitesi Uluslar Arası Ticaret Bölümünden Mezun Olmuştur. Oyunculuk Eğitimi Aldıktan Sonra Yapımcıların Dikkatini Çekmeyi Başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Güzel Oyuncu Özge Gürel’in Kız Kardeşlerinden Biri Silivri De Mağaza İşletmektedir, Diğer Kardeşi İşe Ev Hanımıdır. Güzel Oyuncunun Babası Emekli, Annesi İse Ev Hanımıdır. Güzel Oyuncu Özgenin Ailesinin En Büyük İstekleri Kızlarının Çok İyi Bir Eğitim Öğretim Görmesi Ve İyi Bir İş Sahibi Olmasıydı. İlk Oyunculuk Deneyimi Atv Ekranlarında Yayınlanan Kızım Nerede İsimli Dizidir. Dizide Zeynep Demiray Karakterine Hayat Vermiştir. Bu Dizi İçin Güzel Oyuncu Yaklaşık 300 Kişi Arasından Seçilmiştir. Zira Bu Dizi İçin Hiç Tanınmamış Oyunculuk Mesleğini Yapmamış Hiçbir Dizi Projesinde Oynamamış Birini Arıyorlardı. Zeynep Demiray Karakteri İçin Ayrıca Çift Ruhlu Görünebilecek Birini Arıyorlardı. Yani Hem Masum Hem Vamp Bir Tip İstiyorlardı. Zira Dizinin Karakteri Zeynep Demiray Hiçbir Kimsenin Yapamadığı Şeylere Cüret Edebiliyordu. Limitleri Çok Geniş Bir Roldü. Bu Tarife Uydum Sanırım Ve Seçildim.

Özge Gürel Biyografisi Hakkında Bilgiler

Güzel Oyuncu Özge Gürel Dizi Sektörüne Rastlantı Eseri Girmiş Fakat Kalıcı Olmak İstemektedir. Daha Sonra Atv ‘de Yayınlanan Huzur Sokağında Konuk Oyuncu Olarak Oynamıştır. Bir Sonraki Dizisi İse Reyting Rekortmeni Dizi Muhteşem Yüzyıl Olmuştur. Bu Dizide De Konuk Oyuncu Olarak Bulunmuştur. 2014 Yılında Star Tv Ekranlarında Medcezir Dizisinde Ada Karakterine Hayat Vermiştir. Gine 2014 Yılında Halen Devam Etmekte Olan Kiraz Mevsimi Dizisinde Öykü Acar Karakterini Oynayama Başlamıştır. Güzel Oyuncu Ayrıca Dans, Şan Ve Diksiyon Dersleri Almaktadır.

Özge Gürel Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriFox Tv Yayınlanan Kiraz Mevsimi Dizisinde Özge Gürel Öykü Acar Karakteri İle Gönüllere Taht Kurmuştur. Güzel Oyuncu Dizide 22 Yaşında Tekstil Ve Tasarımı Bölümü Öğrencisini Oynamaktadır. Dizide Güzel Oyuncunun 15 Yaşında Cem Adında Bir Kardeşi Vardır. Babası, Daha Küçükken Onları Başka Bir Kadın İçin Terk Etmiştir. Öykü Acar Kabiliyetli, Saf, İyiliksever Ve Dürüst Bir Geç Kızı Canlandırmaktadır. En Büyük İdeali Ünlü Bir Modacı Olmaktır. Dizide Çocukluk Aşkı Mete Karakterine Aşık Tır. Başarılı Mimar Yakışıklı Ayaz Dinçer’le Karşılaşır Ayaz Öykünün Hayatının Aşkıdır.

Fiziksel Özellikleri:
Boyu: 1.69cm
Kilo: 56kg
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Burcu: Kova

Özge Gürel Kimdir? NereliOynadığı Diziler
2012: Kızım Nerede (Zeynep Demiray Karakteri)
Huzur Sokağı (Konuk Oyuncu Olarak Bulundu)
Muhteşem Yüzyıl (Konuk Oyuncu Olarak Bulundu)
2014: Medcezir (Ada Karakterini Canlandırdı)
2014: Kiraz Mevsimi (Öykü Acar Karakterini Oynuyor)
2017: Yıldızların Altında

Oynadığı Filmler
Bizum Hoca (Kardelen Karakterinde Canlandırdı)

Sosyal Medya Hesapları
Instagram: (@Ozgecangurelofficial)
Twitter: (@Ozgecangurel)

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın