Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 11 Temmuz 2020

Yılbaşı Önerileri Yılbaşında Gezi Programları

Yılbaşı Önerileri Yılbaşında Gezi Programları

Yılbaşı Önerileri Yılbaşında Gezi Programları

Yeni yıla az bir süre kaldı ve 365 günde sadece bir kez gerçekleşen bu müthiş gün (Yılbaşı) siz ve sevdikleriniz için özel ve anlamlı kalsın diye sizler için yılbaşında neler yapabileceğinize dair ipuçları derledik. Bütün dünyanın coşkuyla kutlayacağı bu güzel ve anlamlı günde evinizde oturmayı dünyayı ülkenizi ya da şehrinizi hatta ve hatta mahallenizi keşfe çıkın bütün dünyanın eğlendiği bu günde sizler eğlenceden mahrum kalmayın.

Önceliğiniz Dünyayı Keşfedin Dünyayla Bu Günü Yaşayın

Yılbaşı Önerileri Yılbaşında Gezi ProgramlarıYılbaşı Önerileri acaba neler diyeceksiniz, bütçesi geniş olanlar için bütün seyahat severler gibi bizde yeni yılı ülke dışında kutlamalarını öneriyoruz.
New york da Times meydanında ki kutlamaya katılmak, özgürlük heykelinde ki müthiş gösterilerle yeni yıla girmek unutacağınız bir deneyim olacak sizler için. Amerika yeni yıl için biçilmiş kaftan. Tabi ki ülkemizden sonra yeni yılı kutlayacak olması biraz üzücü ama yeni yıla en son girmenin düşüncesi de bir nebze heyecan katıyor.

İkinci sırada ki güzel yılbaşı için unutamayacağınız ülke Brezilya, Rio de janerio. Bu Brezilyalılar eğlenmeği ve eğlendirmeyi bütün dünyadan iyi biliyorlar özgün dansları ve farklı eğlence anlayışlarıyla size unutamayacağınız bir yeni yıl sunacaklar.
Eğlenceyi uzakta aramak istemeyenler için harika bir önerimiz var. Yunanistan! Buram buram tarih kokan batı roma’nın bugün ki neferleri midilli adasında günü birlik vizeye bile ihtiyaç duymayacağınız şekilde sizi ağırlıyorlar. Yunanistan sizi asla pişman etmeyecek.

İlle de Memleketim Diyenler İçin

Taşı toprağı altın memleketimde yeni yıl apayrı güzel ve heyecanlı özellik le İzmir… Yeni yıla İzmir kordonda girmek binlerce genç, yaşlı insanla ve konserlerle şarkılarla yeni yıla girmek sizler için müthiş bir yıl olacağı anlamına gelir. Sadece kordon değil üstelik yaz aylarının yeni gözdesi çeşmede artık yeni yıl için günü birlik eğlenceler konserler düzenleniyor.

İstanbul Boğazı

Bırakın artık Taksim’e gitmeyi, bırakın istiklali, bırakın Bakırköy’ü İstanbul dünyanın en güzel şehri. Dünyanın en güzel şehrinde dünyanın en güzel manzarası var, boğazlar. Rengârenk olan köprüler, ışıl ışıl boğaz yalıları, seyir şöleni sunacak havai fişekler, Tarihi yarım ada ve yanınızda sevdikleriniz. İsterseniz her yıl aynı yerden aynı gösteriyi izleyin her seferinde büyüleneceksiniz çünkü İstanbul her seferinde bizi büyüleyecek kadar güzel ve cüretkâr.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın