Bilgiustan.com Web Sitemize Hoşgeldiniz, 26 Mayıs 2020

Zeynep Çamcı Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Zeynep Çamcı Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Zeynep Çamcı Kimdir? Fiziksel Özellikleri

Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 tarihinde Muğla’nın Bodrum İlçesinde dünyaya gelmiştir. Oyuncunun çocukluğu, gençliği Bodrum’da geçmiştir. Annesinin Turgut Reis de eczanesi vardır ve birçok ünlü oyuncu oraya gidip gelmektedir. İlk orta ve lise öğretimini Bodrumda tamamlamıştır. 2004 yılında eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Zeynep Çamcı Sinema-TV öğrencisiyken arkadaşlarının çektiği kısa metrajlı filmlerde oynamış, figüranlık yapmış, klipler’de ve reklamlarda oynamıştır.

Zeynep Çamcı Kimdir? Fiziksel ÖzellikleriGüzel oyuncunun Üniversite hocası Oğuzhan Tarcan Zeynep Çamcıya oyunculuk yapması gerektiğini söylemiştir. Okul bittiğinde de hocası Oğuzhan Tarcan oyuncuyu Recep İvedik 2’nin seçmelerine yönlendirmiştir. Oyuncu karşımıza Recep İvedik 2’de kasiyer rolüyle karşımıza çıkmıştır. Akabinde Recep İvedik’in devamının çekileceği zaman kendisinin Recep İvedik 3 de başrol oynayacağını rüyasında görmüştür. Zeynep Çamcı bu işlere kamera arkasından başlamıştır. Hiç unutamadığı anısı ise Türkan Şoray ile röportaja gidişidir. Röportaj bittikten sonra Zeynep Çamcı kabloları toplarken Türkan Şoray sen kimsin diye sorar, güzel oyuncu heyecandan cevap verememiştir. Türkan Şoray Zeynep Çamcının yüzünü iki eliyle tutup bu gözler ne güzel bakıyor böyle demiştir. Güzel oyuncu bunun bir işaret olduğuna inanmakta ve Türkan Şorayın elleriyle yüzün tutmasını ise böyle yorumlamaktadır. Yıllar sonrada Altın Portakal Film Festivalinde de ödül alırken önce koşup Türkan Şoray’a sarılmıştır. Zeynep Çamcı Haziran 2015 yılında Fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlenmiştir.

Zeynep Çamcı film izlemeyi, televizyon seyretmeyi özellikle canlı yayın izlemeyi çok sevmektedir. Oyuncu geceleri dışarı çıkma konusunda ise asosyal olduğunu yani tam bir ev kuşu olduğunu söyler. Oyuncu aynı zamanda çok güzel şarkı söylemektedir. Küçüklüğünde de şarkılar diller uydurup, mutfakta, koridorda kısacası her yerde şarkı söylemektedir. Güzel oyuncunun evinde bir gitarı bulunmakta, hüzünlendiğinde gitar çalmasını bilmiyor olsa da arada onu kafasına göre tıngırdatmaktadır. Oyuncunun eşi ile birlikte bir reklam ajansı bulunmaktadır. Ayrıca Zeynep Çamcı ilkokuldan beri şiir, hikaye ve senaryo yazmaktadır. Oyunculuk dışında bir gün stand-up yapmak çok istemektedir.

Zeynep Çamcı kariyerine 2009 yılında Recep İvedik 2 de ki kasiyer rolüyle başlamıştır. Üç dakikalık kasiyer rolü ile herkesin dikkatini çekmiş, 2010 yılında ise Recep İvedik 3 de başrol oynamasının önünü açmıştır. Oyuncu Recep İvedik 3’de Zeynep karakterini oynamıştır. 2011 tarihinde TRT televizyonun sevilen dizisi Leyla ile Mecnunda Sedef karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında yine TRT1 ekranlarının sevilen yapımı Beni Böyle Sev de 27 Şubat 2015’e kadar Ayşem karakterine hayat vermiştir. 2016 Yaz sezonunda ise Komedi türü olan Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz Aslan karakterini oynamaya devam etmektedir. Dizinin konusu ise Deniz çocukluğunda çok güzel bir çocuk olup büyüdüğünde ise çirkin olan bir kızdır. Yiğit ise küçüklüğünde şişman çirkin görünümlü bir çocuk büyüdüğünde ise yakışıklı, çekici ve güzel görünüme kavuşan birisidir. Deniz bu haliyle Yiğit’le karşılaşmak istemez ve en yakın arkadaşı İrem’i kendi yerine geçirir. Arkadaşı İrem de Yiğit’te aşık olunca işler karışır.

Fiziksel Özellikleri:

Boyu: 1.62 cm
Kilo: 56 kg
Saç Rengi: Siyah
Göz Rengi: Kahve Rengi
Burcu: Yay
Eşi: Serhat Bayram

Oynadığı Diziler:

2011 Leyla ile Mecnun, Sedef Karakteri TRT1
2011 Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu, Can Karakteri Show TV
2012 Canımın İçi, Konuk Oyuncu Sinem Karakteri Star TV
2013 Beni Böyle Sev, Ayşem Karakteri TRT1
2015 Eğlendirme Dairesi, Komedi Skeçleri Star TV
2016 Seviyor Sevmiyor, Deniz Aslan Karakteri ATV

Sinema Filmleri:

2009 Recep İvedik 2, Kasiyer Beyaz Perde
2009 Güneşin Karanlığı, Güneş Karakteri Kısa Film
2010 Recep İvedik 3, Zeynep Karakteri Beyaz Perde
2013 Meryem, Meryem Karakteri Beyaz Perde
2014 Deliha, Havva Karakteri Beyaz Perde

Aldığı Ödüller:

2013 50 Uluslar Arası Antalya Altın Portakal Film Festivali Meryem Filminde, Meryem Karakteri ile En İyi Kadın Oyuncu Ödülü

Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: (@zeynep_camci)
İnstagram: (@zeynepcamci)

Etiketler:


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın